מחפשים חשמלאי מוסמך להחלפת גוף חימום בדוד שמש או חשמל?

השאירו פרטים בעמוד יצירת הקשר או חייגו עכשיו להזמנת שירות מהיר!

מחכים שעות למים חמים? מדליקים את הדוד והפקק הראשי קופץ?

צרו קשר כבר עכשיו לתיאום החלפת גוף חימום בדוד והתחילו ליהנות ממים חמים בזמן קצר מאד ובנוסף התחילו לחסוך בתשלום חשבון החשמל החודשי.

מאי שירותי חשמל מתמחה בביצוע החלפת מאיץ (פלאנג') בדוד שמש או חשמל, עבודה מקצועית ויסודית הכוללת החלפת כל חלקי החשמל הקשורים לחימום מהיר של המים בדוד.

החלפת גוף חימום בדוד
החלפת גוף חימום בדוד

הדוד דלוק כבר שעות – למה אין מים חמים?

בתוך הדוד קיימת מערכת חשמל המורכבת מגוף חימום, שרוול פלסטיק שגורם לחימום מהיר של המים ותרמוסטט שתפקידו לווסת את טמפרטורת המים החמים.

עם הזמן מתכסה גוף החימום באבנית, ככל שגוף החימום מתכסה יותר באבנית כך אנו מחכים יותר זמן להתחממות המים, האבנית היא סוג של מחסום בין גוף החימום למים הנמצאים בחלל הדוד.

המצב הזה בכלל לא רצוי ודורש החלפת גוף חימום בדוד באופן כמעט מיידי, מצב זה גורם לשני מצבים לא רצויים, המתנה ארוכה למים חמים ותשלום גבוה לחברת החשמל.

מדליקים את הדוד וקופץ החשמל – למה זה קורה?

לאחר זמן רב ללא ניקוי הדוד, גוף החימום מתכסה בכמות רבה של אבנית, מצב זה גורם לגוף החימום להתאמץ בצורה רבה מה שגורם לו בסופו של דבר להישרף.

ברגע שאנו מדליקים את הדוד וקופץ הפקק הראשי בלוח ( ממסר הפחת ) אין מנוס מהזמנת בעל מקצוע לביצוע החלפת מאיץ בדוד.

מי מבצע החלפת גוף חימום?

המחשבה הראשונה שעולה לנו בראש תמיד היא שאנשי דודים אחראים לכל התקלות הקיימות בדוד החשמל אך שימו לב: כאן המקרה שונה!

מכיוון שהחלפה של גוף חימום מחייבת התעסקות עם חשמל, אך ורק חשמלאי מוסמך רשאי לבצע את העבודה ולא אף אדם אחר כגון: אינסטלטור אלא אם הוא מחזיק ברישיון חשמל בתוקף!